NYX - Eyebrow Gel -Wodoodporny żel do brwi-) ratunek dla wyłysiałych brwi-))

NYX - Eyebrow Gel 
Wodoodporny żel do brwi-)

hej-)

Niestety moje brwi nie są idealne. Rzadkie z prześwitami do tego mam ślady po dawnym i chyba raczej nieudanym pomyśle na makijaż permanentny brwi.....no cóż teraz czekam aż zejdzie i nauczyłam się też skutecznie tuszować ślady.
Do wypełnienia prześwitów i doprowadzenia ich do ładu i składu, by były piękne i symetryczne, używam kilku produktów na zmianę lub mieszam je ze sobą. 
Obecnie wypełniam je pomadą do brwi a właściwie cieniem w kremie firmy Maybelline Color Tatto  w kolorze Taupe, najpopularniejszym produktem w sieci YT , a ostatnio dopełniam kontur od dołu moim nowym odkryciem.
                NYX - Eyebrow Gel Kupiłam go jako tańszy odpowiednik Aqua Brow, gdyż właśnie tak był opisywany.Co mówi o nim producent
Żel do brwi o wodoodpornej formule pomoże ładnie podkreślić kształt twoich brwi oraz utrzymać je w jednakowej pozycji przez cały dzień. Dostępny jest w pięciu odcieniach z których każdy dobierze coś odpowiedniego dla siebie. Cena
ok. 30 - 35 pln / 10ml
- w porównaniu z droższa wersją to zaledwie ułamek ceny.


Moje wrażenia


Opakowanie
To mała i zgrabna tubeczka. Aplikator w formie dziubka pozwoli na wyciśnięcie dokładnie takiej ilości jaką potrzebujemy, bez narażenia na straty. 

Kolor
Tu producent proponuje nam 5 odcieni począwszy od jasnego idealnego dla jasnej blondynki do bardzo ciemnego wręcz czarnego. Można je ze sobą mieszać uzyskując w ten sposób odcień dla nas idealny. Pigmentacja jest niebywała pomimo żelowej konsystencji.ja posiadam kolor przedostatni na zdjęciu ( Espresso)
- po wyschnięciuŚwieżo nałożony ( widać jak płynny jest)

Konsystencja
Gładka, żelowa wręcz idealnie współpracuje z pędzelkiem. Wspaniale się rozciera, pozwala na rysowanie pojedynczych włosków jak i wyraźnych linii. Dość szybko zastyga i pozostaje przez cały dzień na swoim miejscu. 


Czy faktycznie jest wodoodporny?
Tak !! wytrzyma z wami nawet burzę i siarczysty deszcz-) Pozostanie tam gdzie powinien być ...bez obaw.

Jak go używać?
Wystarczy odrobinę, nawet jeśli ktoś lubi malować sobie brwi nie wiadomo jak mocno. ja zdecydowałam  się używać go delikatnie. Maczam go w starej szczoteczce do tuszu, ściągam nadmiar i przeczesuję brwi, a w miejscach gdzie chcę dołożyć  i uzupełnić prześwity  nakładam skośnym pędzelkiem i ten sposób aplikacji polecam. Mieszam go z produktem Maybelline w kolorze Taupe, uzyskując delikatniejszy szarawy kolor.
Odrobinę wręcz wyciskam  na tackę i stamtąd go biorę, bo naprawdę niewiele wystarczy nawet na pokaźne brwi. Dosyć szybko wysycha na tacce więc lepiej pośpieszyć się z aplikacją. 
Można nim uzyskać naturalny efekt, albo mocno wyrysowane brwi.

Czy kupie go ponownie?


Oczywiście choć jest tak napigmentowany i ekonomiczny, że starczy mi chyba na dwa lata. Natomiast z pewnością skuszę się na inne odcienie.A Wy znacie ten produkt?


pozdr
Evelka0 komentarze :

Prześlij komentarz