Catrice Check&Tweed - limitowana paletka cieni

Catrice edycja Check&Tweed paletki cieni CO1, CO2-)


hej-) 


Jesienią 2014 firma Catrice wypuściła edycję limitowaną kolorówki, która była mocno inspirowana brytyjskim klasycznym stylem.
Oczywiście moje największe zainteresowanie wzbudziły paletki cieni wypiekanych w dwóch zestatwach kolorystycznych

-CO1- London's Eye
-CO2- Town of Crown
Tak przyznaję się podreptałam od razu do Hebe i dokonałam zakupu ....no cóż kiedy wybór jest trudny i sprawia ci ból.....po co narażać się na dyskomfort z tym związany i myśleć czy oby wybrany był tym właściwym.....by tego uniknąć wzięłam obie.Pierwsze wrażenie

Paletki ukryte w kraciastym, kolorowym, papierowym kartoniku. Opakowanie porządne i estetyczne. Kryje w sobie dwa zestawy poczwórnych cieni wypiekanych o delikatnym połysku, wersja CO1 wykończenie satynowe z lekką perłą.


                                                           (aplikacja na sucho bez bazy)

zestaw CO2 posiada dwa cienie satynowe z perłą oraz dwa które dodatkowo mają ukryte drobinki. Można je nakładać na sucho i mokro druga metoda w znaczny sposób poprawia ich pigmentacje która wtedy staje się bardzo przyzwoita.
Połączenia kolorystyki w obu są bardzo ciekawe i dają możliwość wykonania makijażu dziennego i wieczorowego.                                                       ( aplikacja na sucho bez bazy)
Aplikacja na sucho
Cienie o średniej w stronę słabej pigmentacji, o ile nabrane na palec prezentują się wspaniale to przy aplikacji na powiece i blendowaniu trochę się rozmywają nie dając intensywnego efektu a raczej delikatny. Co może być plusem dla dziewczyn które lubią "soft" makeup.

Aplikacja na mokro

Cienie mają intensywne kolory, ładnie się uzupełniają, nadają się do mocnego wieczorowego makijażu typu "smoky eyes". Blendowanie jest trudniejsze i wymaga wprawnej ręki lub wspomagania cieniem dodatkowym typu "cielaczek"

W przypadku jednej i drugiej paletki cienie nie osypują się, lekko się pylą przy nabieraniu na pędzel, nakładane na bazę trzymają się cały dzień, nie rolują się. 


Uważam, że były warte swojej ceny choć mi udało się je kupić za 11 pln
Hebe choć za cenę regularną 19 pln też bym się skusiła.

A jakie Wy macie ulubione paletki?

Czy lubicie cienie Catrice?
pozdr 

Evelka

0 komentarze :

Prześlij komentarz